LOADING

Type to search

Hledači zážitků, vzhůru na noční koloběžky

Outdoor Aktuality

Hledači zážitků, vzhůru na noční koloběžky

Share

Jezdit na koloběžce v noci, to je přesně to, co do jinak běžného sportování přináší kapku exotiky a dávku adrenalinu. Noční jízda na koloběžkách Prahou je nezapomenutelný zážitek. Pokud chcete tento pocit zažít, zavítejte na jednu z prvních jarních koloběžkových akcí, která se koná v Praze-Braníku, v sobotu 27. 4. 2019. Startuje se okolo 20.30, až padne ta pravá tma. Přijďte nasát atmosféru sportování v noci a zažít něco netradičního.

Proč?

Jarní vůně kvetoucích keřů, tma, která přináší klid, ale také zrychluje tep srdce, vjemy, které člověk vnímá mnohonásobně silněji než ve dne. K tomu trocha odhodlání a pocit volnosti.  Ano, to je Noční koloběžkování. Až padne skutečná tma, pak se všichni milovníci koloběžek včetně děti vydají na stezku plnou světelných úkolů. Závodní trať je dlouhá 10 km.

Důležité detaily

Startovat se bude z areálu InterKempu Kotva, který se nachází kousek od oblíbeného nástupu na in-line stezku. V Topsports – centru a půjčovně bude připraveno zázemí celé akce: registrace i občerstvení. První odstartují závodníci na 10 km v 20.30 hod. Následně vyrazí děti v dvouminutových intervalech tak, aby se nesetkávaly na stanovištích a nekazily si tak překvapení.

Závodit (ne) třeba

Připravena je také nezávodní vyjížďka, která bude odstartována v 22.30 hod. pro všechny, kdož na koloběžkách jezdí pro radost nebo naopak pojedou na koloběžce poprvé. Vše záleží opravdu na vás, jak akci pojmete. Setkáte s lidmi na stejné vlně “jedu si svoje”!

Jak na to?

Nemáte-li vlastní koloběžku, nevadí. Stačí v přihlášce vyplnit “chci si půjčit koloběžku” a budete ji mít. Ale nezapomeňte, registrovat se musíte včas! Aby na vás nějaká ještě zbyla. Další jízda se koná v Hradci Králové 4. května.

Co s sebou?

Nezapomeňte čelovku, cyklistickou nebo jinou přilbu a dobrou náladu. Ostatní nechte na organizátorech. Těší se na vás celý Topsports tým.

REGISTRACE NA: www.nocnikolobezkovani.cz

UDÁLOST NA FB:  https://www.facebook.com/events/488597325005052/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *