LOADING

Type to search

Kros Skalka ještě zdrsněl. Startuje H-triatlon tour

Outdoor Aktuality

Kros Skalka ještě zdrsněl. Startuje H-triatlon tour

Share

Tradiční kros na Skalce na západním svahu Strahova nabízí i téměř skyrunningovou verzi, 10 km v pěti okruzích s celkovým převýšením ke 400 metrům. Už tuto neděli (5. 5.) ochutnejte kousek pražské přírody namísto maratonskou vlnou zatopeného centra.

start!

Od 11 začnou děti na 100 a 300 metrů, pak na 1 a 2 km. Větší čekají od 13 tři tratě Sport (10 km), Klasik (6 km) a Hobby (3 km), jak je libo, jak se cítíte, jak si toužíte dát do těla. Dvoukilometrový okruh nabízí krátké proběhnutí lesíkem, pak sešup k apartmánovým domům, prudký výšlap, seběh, a znovu vzhůru lesem a ještě po pěšině až na vrchol hřebene, přes údolíčko až cílovou loučku. Není čas vydechnout!

Po mírně změně pořadatelského týmu se chystají kromě desetikilometrové výzvy i další novinky. „Krásné medaile pro všechny účastníky včetně dětských závodů, k tomu doprovodný program pro děti. Pití a občerstvení v ceně startovného. Šatny a sprchy na sousedním fotbalovém hřišti,“ vypočítává Marek Blažek. Registrace předem je připravena pro omezený počet 150 účastníků.

S mikrofonem provede sportovním dnem Stanislav Bartůšek, sám účastník Ironmana, Vasova běhu nebo muž, který přeplaval kanál La Manche. Dojedete v pohodě autobusem MHD (zastávka Podbělohorská), ale i autem (přes Strahov, Cibulku nebo Homolku), v klidu tady u Rugby Clubu Tatra Smíchov zaparkujete.

Kros Skalka se běží už podeváté a startuje oblíbený seriál H-triatlon tour, jež letos čítá ještě triatlony v Hostivaři (30. 6.), Horních Počernicích (21. 7.) a Jiříkově (3. 8.).

Více na www.htriatlon.cz

první stoupák

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *