LOADING

Type to search

Štybar i Sagan mají novou zbraň. Specialized ukázal v předvečer Pekla severu čerstvý model Roubaix

Bike Testy

Štybar i Sagan mají novou zbraň. Specialized ukázal v předvečer Pekla severu čerstvý model Roubaix

Share

Zbrusu nové S-Works Roubaix nyní poskytuje dostatek poddajnosti, bez kompromisů a to díky představení zcela nového pružení Future Shock 2.0, které nabídne lepší kontrolu a možnosti tlumení.

Se šesti vítězstvími na Paříž-Roubaix už dříve Roubaix potvrdilo, že plynulejší znamená rychlejší. Teď má být ještě lepší.

Nová sedlovka S-Works Pavé v osvědčeném D-tvaru zajišťuje vyrovnanější výkon. Přidala se flexe v horní části a novým sníženým upnutím v rámu.

S tvary trubek, které se zrodili ve Specialized knihovně FreeFoil Shape Library a prověřeny byly ve větrném tunelu, je nové Roubaix aerodynamické stejně jako Tarmac SL6. Aby se pojistila nízká hmotnost (pod 900 g velikost 56) a jízdní kvalita, využívá se technologie Rider-First Engineered™ pro zajištění optimální tuhosti a poddajnosti skrze všechny velikosti, od 44 do 64 cm.

Stále zůstává pohodlné, ale aby vás připravili na vaše vlastní Peklo Severu, postavili jej na 33 mm pláštích.

Future Shock 2.0 je výsledkem požadavků profi závodníků pro kočičí hlavy závodu Roubaix. Je plynulejší, rychlejší a dává lepší kontrolu pomocí ovládání u představce. To nastavuje kompresi od úplně otevřené pozice až po tuhou, zatímco hydraulicky tlumící patrona uvnitř se postará o odskok.

Tato nová kombinace snižuje únavu a zvyšuje rychlost, nezávisle na terénu. Nový Smooth Boot, víčko a představec Future Stem také vylepšují estetický vzhled, takže získáte čistý přechod z hlavové trubky na představec.

K dispozici bude deset verzí – od nejvyššího S-Works Sram Red Etap AXS přes S-Works Shimano Dura-Ace Di2 a speciální S-Works Sagan Collection až k Pro Sram Force Etap AXS, Expert, Comp Sagan Collection, Comp Shimano Ultegra Di2, Comp, Sport a čistě Roubaix na Tiagře.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *