LOADING

Type to search

Kbely čeká sváteční biková středa. Pokračuje Pražský MTB pohár

Bike Aktuality

Kbely čeká sváteční biková středa. Pokračuje Pražský MTB pohár

Share

Ve středu 8. května se kbelský Bike Park zaplní bikery, kteří budou bojovat o další body do celkového pořadí Pražského MTB poháru 2019.

Jak napovídá pohled do startovních listin, závodní středu začleňuje do svého programu mnoho závodníků i týmů a podobně jako minulý týden v Beckově se očekává kompletní startovní pole ve všech vypsaných kategoriích.

Závodu se bude účastnit i několik českých reprezentantů v čele s Karlou Štěpánovou, pro které bude závod kvalitní přípravou nejenom pro víkendový Český pohár v Peci pod Sněžkou, ale především pro blížící se závody Světového poháru v Albstadtu a Novém Městě na Moravě.  

„Trénink na trati bude možný v úterý 7.5. od 16.30 hodin s ohledem na běžný pracovní den a přípravné práce k závodu“ říká ředitel závod Miroslav Svoboda z pořadatelského Kbely Cycling Team. „Parkoviště týmů i obytných vozů bude na louce v přímé blízkosti startu a cíle, prosíme aby řidiči týmových vozidel dbali zvýšené opatrnosti při jízdě parkem na týmové stanoviště. Značení dětských okruhů bude tradiční pro Pražský MTB pohár, tedy myšák Miky, pejsek Pluto a Pan Smajlík. Odrážedla absolvují svůj závod na asfaltové příjezdové cestě,“ dodává.

Meteorologové předvídají ve středu zamračenou oblohu bez deště s teplotou až 19 stupňů.

Průběžné pořadí Pražského MTB poháru po třech závodech:https://www.sportt.cz/racesSerials/serial/28

foto: Barbora Klap

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *