LOADING

Type to search

Dopřejte svému kolu jarní wellness, radí BIKE GURU 3

Bike Aktuality

Dopřejte svému kolu jarní wellness, radí BIKE GURU 3

Share

Jaro už je tady a dokonce láká místy už i na léto. Inspiraci přináší i nové číslo magazínu BIKE guru číslo 3, které se právě objevilo na pultech všech dobrých prodejců tisku. Sezonu jsme zahájili wellnessem pro naše kolo, co všechno potřebuje?

To se dozvíte v rozsáhlé obrazové reportáži i interesantní zpovědi špičkového mechanika Michala Kohoutka z pražského Bike ranche. Ostatně u materiálu zůstává (zčásti) i titulní rozhovor Do posledního šroubku, v němž jsme zpovídali Pavla Čábelického, bývalého cyklistu, pak mechanika, dokonce i vynálezce, ale i sportovního ředitele a také manžela české reprezentantky. Zkrátka muže mnoha profesí. A ještě přinášíme pár novinek z nedávného otvíráku sezony – veletrhu For bikes, anebo reportáž z největší karbonové linky v Evropě, z polského Krossu.

Pavel Čábelický a jeho Jitka

Otestovali jsme čtyři kola – Trek Top Fuel 9.8, Rocky Mountain Element Carbon 50, Isaac Trus Xplore a elektro MTF Xtreme 9.0. K tomu i další doplňky v čele s bezpečnostním senzorem Specialized ANGi Ride.

A zmíněná inspirace? Platí i pro cesty – když už se vybavíte materiálem. Představujeme Trutnov trails, už v den otevření jarní sezony nám ukázaly svoji nejlepší tvář. Dlouhou pouť střechou světa po Pamírském traktu pro nás zachytil Jaroslav Lhota, jeden ze zakladatelů cestovní kanceláře Adventura. Také vám ukážeme pár čerstvých rakouských tipů – Velký jezerní okruh v Korutanech, Stonemana ve Flachau nebo 5 tyrolských nabídek.

Trutnov trails

Pak už zbývá jen sport. Jak vypadají enduro závody v Česku? Co přinesou dva velké svátky horské cyklistiky – světový pohár v Novém Městě a mistrovství Evropy v Brně? A pro koho se chystá první mistrovství světa na elektrokolech, součást programu světového šampionátu MTB v Mont-St. Anne?

To všechno (a ještě víc) najdete v Bike guru 3. Lidé, čtěte!

Marco Aurelio Fontana propadl elektrokolům

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *