LOADING

Type to search

Supacaz i 100%, Levelsportkoncept už má 12 cyklistických značek

Bike Testy

Supacaz i 100%, Levelsportkoncept už má 12 cyklistických značek

Share

Česká firma Levelsportkoncept (zastupuje mj. i POC, Mizuno, Leki, Swans, Kästle a další) získala do svého portfolia dalších šest cyklistických značek – Supacaz, 100%, DVO Suspension, SDG Components, Spank a E*thirteen.

„Rozvoj cyklo segmentu byl a je pro nás prioritou. Jsem rád, že se nám podařilo získat najednou pět značek, které v minulosti dodávala společnost Bikestrike a navíc i barevný a živý Supacaz. Je to jednoznačné rozšíření nabídky cyklo doplňků a cyklistických komponentů, ale zároveň i razantní posílení a vstup do disciplín jako je gravity, enduro nebo sjezd na kole,“ říká David Novák, obchodní ředitel Levelsportkonceptu.

„Nové značky skvěle doplňují ty stávající a těšíme se na další intenzivní spolupráci s partnery z řad obchodníků,“ dodává. Pro úplnost připomínáme, že sem patří POC, Maloja, elitní level Mitas, SH+, Lezyne, Bikeworkx a Mico. Teď něco navíc o nových značkách.

Supacaz  (omotávky, gripy, držáky na láhve, oblečení a další)

Tvářemi značky jsou Peter Sagan nebo Jaroslav Kulhavý a mnoho dalších hvězd ze světového pelotonu. Supacaz pochází ze slunné Kalifornie, a jeho kořeny jsou ovlivněny surfingem, skatingem a snowboardigem. Mottem je od začátku vyrábět nejvíce sexy a technologicky nejlepší produkty. Nezaměnitelným poznávacím  znamením jsou výrazné barvy a technicky dokonalé omotávky na kolo. Dovážet je začal František Raboň hned poté, co skončil svoji profikariéru.

100% (brýle, rukavice, helmy, chrániče, oblečení a další)

Tváří značky je Peter Sagan, který jezdí v brýlích 100%. Značka vznikla v USA počátkem osmdesátých let. Původně zaměření bylo na motokros, postupně se sortiment rozšířil o trička, brýle a později rukavice. Momentálně hrají prim v USA v superkrosu. Pak už to byl jen krok k DH a gravity disciplínám, kde značka působí více než 10 let.

DVO Suspension (vidlice, odpružení, sedlovky a další)

Za značkou DVO stojí Bryson Martin, který působil přes 20 let u firmy Marzochi. DVO vznikla před devíti lety. Odpružení DVO se vyznačuje především perfektním zpracováním, vlastním vývojem. Kompletní nastavení si může dle instruktážních videí provést i úplný začátečník. Stejně tak i vlastní úpravy. Nově vybavují svá kola značky Giant a Norco.

SDG Components (sedla, sedlovky, gripy)

Jednička mezi sedly v gravity disciplínách. Ohromný výběr barev, designů.  Sedla s vyšší výdrží a odolností.  Výrobky SDG se vyznačují velmi nízkou provozní vůlí s minimální poruchovostí. Patentovaný systém i-Beam – způsob upnutí sedla do sedlovky. Výrobky SDG používají výrobci Canyon, Simplon.

Spank (řidítka, představce, pedály, sedla, gripy, ráfky a další)

Kvalitní prémiové komponenty pro gravity disciplíny původem z Kanady. Nejlepší volba kdo hledá bytelné výrobky, především ráfky pro sjezd, enduro, dirt. Spank využívá technologie Vibrocore, kde v řídítkách a ráfcích tlumí vibrace.  

E*thirteen (napínáky, převodníky, komponenty, pláště, kola a další)

Prvním produktem byl před dvaceti lety napínák – vodítko. Od té doby se produktové portfolio neustále rozšiřuje především v DH, Enduro, all mountain. Tváří značky je Aaron Gwinn a spousty dalších. Osazována produkty jsou kola značek Santa Cruz, YT, Intense a další.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *