LOADING

Type to search

Vzhůru na Praděd s červnovým Extreme bikem 444

Bike Aktuality

Vzhůru na Praděd s červnovým Extreme bikem 444

Share

HOKL klub z Lužce nad Cidlinou je pohodovou cykloturistickou komunitou a aktivním životem v sedlech. Jedním z jejich vrcholných zážitků je Extreme Bike 444, který pořádají letos 7. června.

„Účelem je zažít dobrodružství, poznat krásnou přírodu a především bojovat s ostatními v duchu fair play,“ charakterizují svoji akci. Jede se 444 km nonstop převážně po polních a lesních cestách přes Českou Skalici, Orlické hory, Králický Sněžník, Jeseníky až na Praděd a pak jižnější trasou přes Hanušovice, Žamberk a Hradec Králové zpět.

Každý účastník dostane GPS mapu a pak už si rozhoduje sám, kdy pojede, co si vezme s sebou a co bude jíst, kdy spát. Účastníci si mohou pomoci mezi sebou, ovšem plánovaná cizí pomoc je zakázána.

Startuje se 7. června v poledne a na fotbalovém hřišti v Lužci na vás se sprchami a občerstvením počkají do 9. června do 22 hodin. Startovné stojí 444 Kč… V tuto chvíli je na startovní listině zhruba na čtyři desítky vyzyvatelů. Loni se David Janouch spolu s Michalem Jamborem vrátili na základnu po 47 hodinách a 40 minutách.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *