LOADING

Type to search

Třetí BikeRanch Cup: Zrající višně, sluneční žár a nová rockgarden

Bike Reportáže

Třetí BikeRanch Cup: Zrající višně, sluneční žár a nová rockgarden

Share

Takový byl ve třech bodech 3. závod pražského seriálu horských kol pro nejširší veřejnost BikeRanch Cup.

I přes kolizi s dalšími závody našlo do Višňovky cestu mnoho dětí i dospělých, a to jak tradičních účástníků, tak i nováčků. Nakonec, ten kdo dokončil všechny tři dosavadní závody, už má jistotu místa ve finálovém závodě 6. 10. Do něj se dostane každý závodník, který dokončí alespoň tři klání z pěti. To se týká i dětí od kategorie 20“ kol a výše. Pokud dokončí více závodů, nejhorší výsledky se škrtnou. Jako každý rok platí i pravidlo, že podle počtu účastí v závodech se při finále rozdělují lístky do bohaté tomboly- čím více účastí, tím více lístků.

Odpolední závod nejvyšší ligy A s přehledem ovládl Tomáš Morávek (ZP Cyklo Proofy Corratec Team) před matadorem Jiřím Chybou (Nutrend/Specialized Praha 6) a domácím juniorem Adamem Šimkem (Kross/BikeRanch Team). V závodě žen nenašla přemožitelkou věkem ještě žákyně Vendula Strakatá (Dukla Praha), tu na stupních vítězek doplnila Jitka Pojkarová (Dexter Cycling) a Kateřina Mertenová (Oplt Cycling Team).

BikeRanch Cup má nyní na dva měsíce prázdniny a 4. závod seriálu se pojede 11. srpna. „Do té doby je spousta času trénovat na volně přístupné trati v parku Višňovka, pohodlně lze zaparkovat v ulici Pod Šancemi,“ říká Michal Douša, šéf značky.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *