LOADING

Type to search

Clarkson testuje nový enduro trail v Livignu

Bike Aktuality

Clarkson testuje nový enduro trail v Livignu

Share

Italské Livigno je vyhlášenou evropskou destinací pro všechny bikery. Každý rok přichází s novinkami a tou letošní bikovou je nový, velmi technický trail “Bomb” v Mountain Parku Carosello 3000. Veřejnosti se otevře v sobotu 3. srpna a zážitkem bude hlavně pro zkušené bikery.

Tento čistě enduro trail je vybudovaný převážně ručně podél skalnatého hřebene sjezdovky Polvere, který odděluje Val del Conton od vrcholu Carosello 3000 směrem k mezistanici gondoly. Bomb trail o délce 2,7 km (průměrný sklon 15,7 %) s převýšením 407 m zahrnuje skalnaté cesty, úzké zatáčky a části vydlážděné kameny z této oblasti a kopíruje morfologickou charakteristiku hor, což představuje další krok k přirozené jízdě v harmonii s přírodou. Pro ty, kteří milují technické traily a přírodní pasáže, je Bomb zážitkem, který by si neměli nechat ujít při každé návštěvě Livigna.

Oficiální otevření Bomb trailu proběhne v sobotu 3. srpna. Trasu si ale můžete projet už teď (na našem videu) se známým britským trailovým jezdcem Ali Clarksonem, který trasu okusil ještě před dokončením posledního úseku. Anebo samozřejmě kdykoliv sami…

Video Ali Clarkson – https://youtu.be/n0MZR_d2khw

Cartina di Livigno 2019 – Cartina estiva di Livigno – Carosello 3000 Livigno s.r.l.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *